VÍTÁME VÁS  v eshopu sítotiskové dílny TRIKA24. V mobilní verzi začněte záložkou KATEGORIE.

Celkem 0 položek
0 Kč

O nás

Vážení zákazníci, jsme rádi, že jste navštívili náš obchod. Jsme sítotisková a grafická dílna s vlastním   e-shopem. Z počátku byla naše výroba zaměřená hlavně na firemní zákazníky. V posledních letech jsme technologické postupy vyladili tak, abychom mohli nabídnout náš um i široké veřejnosti. Vyberte si z široké nabídky motivů z naší dílny, nebo načrtněte Váši představu a my Vám rádi pomůžeme dostat ji na triko nebo mikinu.

Máme mnoho zkušeností v tomto oboru, jako reklamní agentura jsme začínali v roce 1997, vlastní sítotiskovou dílnu pak otevřeli v roce 2005 a další technologie pro reklamní výrobu následovali v dalších letech. Připojte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky a svěřte potisk textilu pro Vás nebo Vaši firmu do rukou profesionálů.

Obchod s textilem trika24.cz je místo, kde můžete doplnit svůj šatník o trička se zábavnými nápisy nebo vybrat dárek pro svou rodiny či přátele. V naší nabídce je i mnoho motivů pro taborové, školní nebo firemní akce. Naše produkty jsou vyrobeny z materiálů vysoké kvality, které vydrží mnoho praní a zůstanou tak dokonalou připomínkou vašich výletů a akcí s přáteli. Trička s potiskem jsou u nás teprve začátek - vybrat si můžete i mikiny, tašky a dokonce i povlečení z naší produkce. Každopádně se podívejte do sekce s produkty!

Zveme Vás tedy k nákupu v našem internetovém obchodě. Ve své nabídce máme oblečení nejen pro dámy a pány, ale rovněž pro nejmladší. Jsme malá, takřka rodinná firma a rádi se postaráme i o Vaše přání.

Mějte na paměti, že nám můžete poslat vlastní návrh na trička s potiskem - rádi jej pro Vás vyrobíme. V našem obchodě při nákupu nad 3500 Kč máte dodání zdarma - proto, jakmile se blíží svátky nebo jiná důležitá příležitost, se nezapomeňte zeptat svých známých, zda také nehledají trička s vtipnými nápisy - spolu s nimi tak nebudete platit za poštovné.

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz